Pridaj sa k nám » MEC Slovakia

DJLT Animation

AK MILUJEŠ VŠEDNOSŤ, TAK TU NIE SI NA SPRÁVNOM MIESTE

Ak nemáš problém vystúpiť zo svojej zóny komfortu, ak Ťa láka rozširovať hranice možného, tak práve u nás nájdeš tú najlepšiu prácu.

Budeme Ťa k nej provokovať, dávať stále nové výzvy a bez ostychu od Teba žiadať viac. Veríme, že vášeň, predstavivosť a zvedavosť nemajú hranice. A iba vďaka neustálemu objavovaniu nepoznaného dokážeme skutočne prekvitať.

Práve preto odhodlane investujeme do našich ľudí, aby sme im pomáhali prekvitať spoločne aj jednotlivo. Podáme Ti ruku a pomôžeme nájsť neobjavené, pretože to je ten priestor, v ktorom sa rozvíjajú idey. Práve tu môžu rásť ľudia aj značky.

To je náš záväzok voči Tebe aj voči našim klientom. To je naša cesta, cesta MEC.

DON'T JUST LIVE. THRIVE.

PRÍLEŽITOSTI

 
 
Pridaj sa k nám
24/10/2014 #
AK MILUJEŠ VŠEDNOSŤ, TAK TU NIE SI NA SPRÁVNOM MIESTE Ak nemáš problém vystúpiť zo svojej zóny komfortu, ak Ťa láka rozširovať hranice možného, tak práve u nás nájdeš tú najlepšiu prácu. Budeme Ťa k nej provokovať, dávať stále nové výzvy a bez ostychu od Teba žiadať viac. Veríme, že vášeň, predstavivosť a zvedavosť nemajú hranice. A iba vďaka neustálemu objavovaniu nepoznaného dokážeme skutočne prekvitať. Práve preto odhodlane investujeme do našich ľudí, aby sme im pomáhali prekvitať spoločne aj jednotlivo. Podáme Ti ruku a pomôžeme nájsť neobjavené, pretože to je ten priestor, v ktorom sa rozvíjajú idey. Práve tu môžu rásť ľudia aj značky. To je náš záväzok voči Tebe aj voči našim klientom. To je naša cesta, cesta MEC. DON'T JUST LIVE. THRIVE.
Pridaj sa k nám